Lupa

Iskanje po repozitoriju Pomoč

A- | A+ | Natisni
Iskalni niz: išči po
išči po
išči po
išči po
* po starem in bolonjskem študiju

Opcije:
  Ponastavi


21 - 30 / 231
Na začetekNa prejšnjo stran12345678910Na naslednjo stranNa konec
21.
22.
23.
24.
25.
Kalinowski, Józef: On operators preserving the permanent. (English). - [J] Int. J.Pure Appl. Math. 38, No. 1, 5-11 (2007). [ISSN 1311-8080]
Bojan Kuzma, 2008, recenzija, prikaz knjige, kritika

Najdeno v: osebi
Objavljeno: 15.10.2013; Ogledov: 672; Prenosov: 13
URL Polno besedilo (0,00 KB)

26.
27.
28.
29.
Tracial numerical ranges and linear dependence of operators
Bojan Kuzma, Chi-Kwong Li, Leiba Rodman, 2011, izvirni znanstveni članek

Opis: Pokazano je, da lahko linearno odvisnost dveh operatorjev na Hilbertovem prostoru preverimo s pomočjo identičnosti v modulu dane sesquilinearne oz. kvadratične forme, pridružene operatorjema. Forme so bazirane na posplošenih numeričnih zakladih.
Najdeno v: osebi
Ključne besede: matematika, linearna algebra, teorija operatorjev, Hilbertov prostor, linearni operatorji, linearna odvisnost, posplošen numerični zaklad
Objavljeno: 15.10.2013; Ogledov: 1785; Prenosov: 99
URL Polno besedilo (0,00 KB)
Gradivo ima več datotek! Več...

30.
Iskanje izvedeno v 0 sek.
Na vrh
Logotipi partnerjev Univerza v Mariboru Univerza v Ljubljani Univerza na Primorskem Univerza v Novi Gorici