Lupa

Izpis gradiva

A- | A+ | Natisni
Naslov:Corrigendum to "Maximal linear groups induced on the Frattini quotient of a p-group'' [J. Pure Appl. Algebra 222 (10) (2018) 2931-2951]
Avtorji:Bamberg, John (Avtor)
Glasby, S. P. (Avtor)
Morgan, Luke (Avtor)
Niemeyer, Alice C. (Avtor)
Datoteke:URL https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0022404919300970?via%3Dihub
 
Jezik:Angleški jezik
Vrsta gradiva:Neznano
Tipologija:1.03 - Kratki znanstveni prispevek
Organizacija:IAM - Inštitut Andrej Marušič
Ključne besede:p-groups, linear groups, automorphism groups
Leto izida:2019
Št. strani:str. 5428-5429
Številčenje:#iss. #12, #Vol. #223
UDK:519.1
ISSN pri članku:0022-4049
COBISS_ID:1541433284 Povezava se odpre v novem oknu
DOI:10.1016/j.jpaa.2019.04.006 Povezava se odpre v novem oknu
Število ogledov:230
Število prenosov:98
Metapodatki:XML RDF-CHPDL DC-XML DC-RDF
Področja:Gradivo ni uvrščeno v področja.
:
  
Skupna ocena:(0 glasov)
Vaša ocena:Ocenjevanje je dovoljeno samo prijavljenim uporabnikom.
Objavi na:Bookmark and Share

Postavite miškin kazalec na naslov za izpis povzetka. Klik na naslov izpiše podrobnosti ali sproži prenos.

Gradivo je del revije

Naslov:Journal of Pure and Applied Algebra
Skrajšan naslov:J. pure appl. algebra
Založnik:North-Holland
ISSN:0022-4049
COBISS.SI-ID:4746506 Povezava se odpre v novem oknu

Komentarji

Dodaj komentar

izpis_zaKomentiranje

Komentarji (0)
0 - 0 / 0
 
Ni komentarjev!

Nazaj
Logotipi partnerjev Univerza v Mariboru Univerza v Ljubljani Univerza na Primorskem Univerza v Novi Gorici