Lupa

Izpis gradiva

A- | A+ | Natisni
Naslov:A note on a conjecture on consistent cycles
Avtorji:Miklavič, Štefko (Avtor)
Datoteke:URL http://amc-journal.eu/index.php/amc/article/view/294/250
 
Jezik:Angleški jezik
Vrsta gradiva:Delo ni kategorizirano
Tipologija:1.01 - Izvirni znanstveni članek
Organizacija:IAM - Inštitut Andrej Marušič
Ključne besede:digraphs, consistent directed cycles
Leto izida:2013
Št. strani:str. 389-392
Številčenje:Vol. 6, no. 2
ISSN:1855-3966
UDK:519.17
COBISS_ID:1024502612 Povezava se odpre v novem oknu
Število ogledov:1100
Število prenosov:64
Metapodatki:XML RDF-CHPDL DC-XML DC-RDF
Področja:Gradivo ni uvrščeno v področja.
:
  
Skupna ocena:(0 glasov)
Vaša ocena:Ocenjevanje je dovoljeno samo prijavljenim uporabnikom.
Objavi na:Bookmark and Share

Postavite miškin kazalec na naslov za izpis povzetka. Klik na naslov izpiše podrobnosti ali sproži prenos.

Komentarji

Dodaj komentar

izpis_zaKomentiranje

Komentarji (0)
0 - 0 / 0
 
Ni komentarjev!

Nazaj
Logotipi partnerjev Univerza v Mariboru Univerza v Ljubljani Univerza na Primorskem Univerza v Novi Gorici