Lupa

Izpis gradiva

A- | A+ | Natisni
Naslov:Primitive bicirculant association schemes and a generalization of Wielandt's theorem
Avtorji:Kovács, István (Avtor)
Marušič, Dragan (Avtor)
Muzychuk, Mikhail (Avtor)
Datoteke:URL http://www.ams.org/tran/2010-362-06/S0002-9947-10-04864-6/home.html
 
Jezik:Angleški jezik
Vrsta gradiva:Delo ni kategorizirano
Tipologija:1.01 - Izvirni znanstveni članek
Organizacija:IAM - Inštitut Andrej Marušič
Ključne besede:permutation group, association scheme, primitive association scheme
Leto izida:2010
Št. strani:str. 3203-3221
Številčenje:Issue 6, Vol. 362
ISSN:0002-9947
UDK:51
COBISS_ID:1024198996 Povezava se odpre v novem oknu
Število ogledov:1615
Število prenosov:72
Metapodatki:XML RDF-CHPDL DC-XML DC-RDF
Področja:Gradivo ni uvrščeno v področja.
:
  
Skupna ocena:(0 glasov)
Vaša ocena:Ocenjevanje je dovoljeno samo prijavljenim uporabnikom.
Objavi na:Bookmark and Share

Postavite miškin kazalec na naslov za izpis povzetka. Klik na naslov izpiše podrobnosti ali sproži prenos.

Komentarji

Dodaj komentar

izpis_zaKomentiranje

Komentarji (0)
0 - 0 / 0
 
Ni komentarjev!

Nazaj
Logotipi partnerjev Univerza v Mariboru Univerza v Ljubljani Univerza na Primorskem Univerza v Novi Gorici