Lupa

Izpis gradiva

A- | A+ | Natisni
Naslov:On Hamiltonicity of circulant digraphs of outdegree three
Avtorji:Miklavič, Štefko (Avtor)
Šparl, Primož (Avtor)
Datoteke:URL http://dx.doi.org/10.1016/j.disc.2008.12.004
 
Jezik:Angleški jezik
Vrsta gradiva:Delo ni kategorizirano
Tipologija:1.01 - Izvirni znanstveni članek
Organizacija:IAM - Inštitut Andrej Marušič
Opis:This paper deals with Hamiltonicity of connected loopless circulant digraphs of outdegree three with connection set of the form ▫$\{a,ka,c\}$▫, where ▫$k$▫ is an integer. In particular, we prove that if ▫$k=-1$▫ or ▫$k=2$▫ such a circulant digraph is Hamiltonian if and only if it is not isomorphic to the circulant digraph on 12 vertices with connection set ▫$\{3,6,4\}$▫.
Ključne besede:graph theory, circulant digraph, Hamilton cycle
Leto izida:2009
Št. strani:str. 5437-5443
Številčenje:Vol. 309, iss. 17
ISSN:0012-365X
UDK:519.17
COBISS_ID:1024054100 Povezava se odpre v novem oknu
Število ogledov:1273
Število prenosov:46
Metapodatki:XML RDF-CHPDL DC-XML DC-RDF
Področja:Gradivo ni uvrščeno v področja.
:
  
Skupna ocena:(0 glasov)
Vaša ocena:Ocenjevanje je dovoljeno samo prijavljenim uporabnikom.
Objavi na:Bookmark and Share

Postavite miškin kazalec na naslov za izpis povzetka. Klik na naslov izpiše podrobnosti ali sproži prenos.

Sekundarni jezik

Jezik:Angleški jezik
Ključne besede:teorija grafov, Hamiltonov cikel

Komentarji

Dodaj komentar

izpis_zaKomentiranje

Komentarji (0)
0 - 0 / 0
 
Ni komentarjev!

Nazaj
Logotipi partnerjev Univerza v Mariboru Univerza v Ljubljani Univerza na Primorskem Univerza v Novi Gorici