Natisni
Lupa

Izpis gradiva

A- | A+ | Natisni
Naslov:On Cayley digraphs on nonisomorphic 2-groups
Avtorji:Kovács, István (Avtor)
Servatius, Mary (Avtor)
Datoteke:URL http://dx.doi.org/10.1002/jgt.20625
 
Jezik:Angleški jezik
Vrsta gradiva:Delo ni kategorizirano
Tipologija:1.01 - Izvirni znanstveni članek
Organizacija:IAM - Inštitut Andrej Marušič
Ključne besede:Cayley digraphs, isomorphisms, abelian groups, wreath products
Leto izida:2012
Št. strani:str. 435-448
Številčenje:Vol. 70, issue 4
ISSN:0364-9024
UDK:519.17
COBISS_ID:1024347476 Povezava se odpre v novem oknu
Število ogledov:1221
Število prenosov:87
Metapodatki:XML RDF-CHPDL DC-XML DC-RDF
Področja:Gradivo ni uvrščeno v področja.
:
  
Skupna ocena:(0 glasov)
Vaša ocena:Ocenjevanje je dovoljeno samo prijavljenim uporabnikom.
Objavi na:Bookmark and Share

Postavite miškin kazalec na naslov za izpis povzetka. Klik na naslov izpiše podrobnosti ali sproži prenos.

Komentarji

Dodaj komentar

izpis_zaKomentiranje

Komentarji (0)
0 - 0 / 0
 
Ni komentarjev!

Nazaj
Logotipi partnerjev Univerza v Mariboru Univerza v Ljubljani Univerza na Primorskem Univerza v Novi Gorici