Natisni
Lupa

Izpis gradiva

A- | A+ | Natisni
Naslov:Ludkovsky, S.V. (Lüdkovsky, S.V.; Lyudkovskii, S.V.): Algebras of operators in Banach spaces over the quaternion skew field and the octonion algebra. (English. Russian original). - [J] J. Math. Sci., New York 144, No. 4, 4301-4366 (2007); translation from Sovrem. Mat. Prilozh. 2005, No. 35 (2005). ISSN 1072-3374; ISSN 1573-8795
Avtorji:Kuzma, Bojan (Avtor)
Datoteke:URL http://www.zentralblatt-math.org/zmath/en/advanced/?q=an:1178.47057
 
Jezik:Angleški jezik
Vrsta gradiva:Delo ni kategorizirano
Tipologija:1.19 - Recenzija, prikaz knjige, kritika
Organizacija:IAM - Inštitut Andrej Marušič
Leto izida:2008
Št. strani:Zbl 1178.47057
ISSN:1436-3429
UDK:517.98(049.3)
COBISS_ID:15482201 Povezava se odpre v novem oknu
Število ogledov:1027
Število prenosov:14
Metapodatki:XML RDF-CHPDL DC-XML DC-RDF
Področja:Gradivo ni uvrščeno v področja.
:
  
Skupna ocena:(0 glasov)
Vaša ocena:Ocenjevanje je dovoljeno samo prijavljenim uporabnikom.
Objavi na:Bookmark and Share

Postavite miškin kazalec na naslov za izpis povzetka. Klik na naslov izpiše podrobnosti ali sproži prenos.

Komentarji

Dodaj komentar

izpis_zaKomentiranje

Komentarji (0)
0 - 0 / 0
 
Ni komentarjev!

Nazaj
Logotipi partnerjev Univerza v Mariboru Univerza v Ljubljani Univerza na Primorskem Univerza v Novi Gorici