Lupa

Izpis gradiva

A- | A+ | Natisni
Naslov:On generalizations of the Petersen graph and the Coxeter graph
Avtorji:Orel, Marko (Avtor)
Datoteke:URL http://www.combinatorics.org/ojs/index.php/eljc/article/view/v22i4p27/pdf
 
Jezik:Angleški jezik
Vrsta gradiva:Delo ni kategorizirano
Tipologija:1.01 - Izvirni znanstveni članek
Organizacija:IAM - Inštitut Andrej Marušič
Ključne besede:Petersenov graf, Coexerjev graf, hermitske matrike, simetrične matrike, Coexter graph, Petersen graph, Hermitian matrix, symmetric matrix
Leto izida:2015
Št. strani:P4.27 (17 str.)
Številčenje:Vol. 22, iss. 4
ISSN:1077-8926
UDK:519.17
COBISS_ID:1538006980 Povezava se odpre v novem oknu
Število ogledov:616
Število prenosov:27
Metapodatki:XML RDF-CHPDL DC-XML DC-RDF
Področja:Gradivo ni uvrščeno v področja.
:
  
Skupna ocena:(0 glasov)
Vaša ocena:Ocenjevanje je dovoljeno samo prijavljenim uporabnikom.
Objavi na:Bookmark and Share

Postavite miškin kazalec na naslov za izpis povzetka. Klik na naslov izpiše podrobnosti ali sproži prenos.

Komentarji

Dodaj komentar

izpis_zaKomentiranje

Komentarji (0)
0 - 0 / 0
 
Ni komentarjev!

Nazaj
Logotipi partnerjev Univerza v Mariboru Univerza v Ljubljani Univerza na Primorskem Univerza v Novi Gorici