Lupa

Izpis gradiva

A- | A+ | Natisni
Naslov:On automorphisms and structural properties of generalized cayley graphs
Avtorji:Hujdurović, Ademir (Avtor)
Kutnar, Klavdija (Avtor)
Petecki, Paweł (Avtor)
Tanana, Anastasiya (Avtor)
Datoteke:URL https://doi.org/10.2298/FIL1713033H
 
Jezik:Angleški jezik
Vrsta gradiva:Delo ni kategorizirano
Tipologija:1.01 - Izvirni znanstveni članek
Organizacija:IAM - Inštitut Andrej Marušič
Ključne besede:generalized Cayley graph, automorphism group, Cayley graph
Leto izida:2017
Št. strani:str. 4033-4040
Številčenje:iss. 13, Vol. 31
ISSN:0354-5180
UDK:519.17
COBISS_ID:1539847620 Povezava se odpre v novem oknu
DOI:10.2298/FIL1713033H Povezava se odpre v novem oknu
Število ogledov:751
Število prenosov:110
Metapodatki:XML RDF-CHPDL DC-XML DC-RDF
Področja:Gradivo ni uvrščeno v področja.
:
  
Skupna ocena:(0 glasov)
Vaša ocena:Ocenjevanje je dovoljeno samo prijavljenim uporabnikom.
Objavi na:Bookmark and Share

Postavite miškin kazalec na naslov za izpis povzetka. Klik na naslov izpiše podrobnosti ali sproži prenos.

Komentarji

Dodaj komentar

izpis_zaKomentiranje

Komentarji (0)
0 - 0 / 0
 
Ni komentarjev!

Nazaj
Logotipi partnerjev Univerza v Mariboru Univerza v Ljubljani Univerza na Primorskem Univerza v Novi Gorici