Lupa

Statistika RUP

A- | A+ | Natisni


Tabela prikazuje število ogledov in prenosov gradiv glede na organizacijo za pretekla leta. Pomen stolpcev:

#
število ogledov oz. prenosov v izbranem letu;
%
delež ogledov oz. prenosov glede na celoten promet v izbranem letu;
Δ (%)
relativna sprememba števila ogledov oz. prenosov glede na lansko leto, npr. vrednost +100% pomeni podvojitev prometa glede na prejšnje leto, vrednost 0% pomeni enak promet in ∞ pomeni, da prejšnje leto prometa sploh ni bilo.


Ogled in prenos gradiv v koledarskem letu 2016
Organizacija Ogledov Prenosov
#%Δ (%) #%Δ (%)
Fakulteta za matematiko, naravoslovje in informacijske tehnologije00.00.000.00.0
Fakulteta za humanistične študije1453609.1+29.915693.4-68.4
Fakulteta za management67531742.2+8.1838518.1+59.4
Fakulteta za turistične študije - Turistica100530.6+72.9850.2+165.6
Fakulteta za vede o zdravju242341.5+119.31360.3+257.9
Pedagoška fakulteta26501316.5+186.03354372.4+354.8
Univerza na Primorskem31755219.8+95.219304.2+157.3
Znanstveno-raziskovalno središče16448010.3+38.76701.4+70.1
(Brez organizacije)00.00.000.00.0
Skupaj1602009100.0+42.146318100.0+146.1
Logotipi partnerjev Univerza v Mariboru Univerza v Ljubljani Univerza na Primorskem Univerza v Novi Gorici