Natisni
Lupa

Izpis gradiva Pomoč

A- | A+ | Natisni
Naslov:On a conjecture about the ratio of Wiener index in iterated line graphs
Avtorji:ID Hriňáková, Katarína (Avtor)
ID Knor, Martin (Avtor)
ID Škrekovski, Riste (Avtor)
Datoteke:.pdf RAZ_Hriňakova_Katarina_i2018.pdf (391,35 KB)
MD5: ABBD0C7BBAA0FB52DFF263718720A9DE
 
Jezik:Angleški jezik
Vrsta gradiva:Neznano
Tipologija:1.01 - Izvirni znanstveni članek
Organizacija:ZUP - Založba Univerze na Primorskem
Ključne besede:Wiener index, line graph, tree, iterated line graph
Leto izida:2018
Št. strani:str. 1-9
Številčenje:Vol. 1, no. 1
PID:20.500.12556/RUP-17638 Povezava se odpre v novem oknu
UDK:519.17
ISSN pri članku:2590-9770
COBISS.SI-ID:2048534291 Povezava se odpre v novem oknu
Datum objave v RUP:03.01.2022
Število ogledov:1265
Število prenosov:33
Metapodatki:XML RDF-CHPDL DC-XML DC-RDF
:
Kopiraj citat
  
Skupna ocena:(0 glasov)
Vaša ocena:Ocenjevanje je dovoljeno samo prijavljenim uporabnikom.
Objavi na:Bookmark and Share


Postavite miškin kazalec na naslov za izpis povzetka. Klik na naslov izpiše podrobnosti ali sproži prenos.

Gradivo je del revije

Naslov:The art of discrete and applied mathematics
Založnik:Fakulteta za matematiko, naravoslovje in informacijske tehnologije
ISSN:2590-9770
COBISS.SI-ID:290758912 Povezava se odpre v novem oknu

Sekundarni jezik

Jezik:Angleški jezik
Ključne besede:Wienerjev indeks, linijski graf, drevo, ponovljeni diagram grafov


Komentarji

Dodaj komentar

Za komentiranje se morate prijaviti.

Komentarji (0)
0 - 0 / 0
 
Ni komentarjev!

Nazaj
Logotipi partnerjev Univerza v Mariboru Univerza v Ljubljani Univerza na Primorskem Univerza v Novi Gorici