Lupa

Izpis gradiva Pomoč

A- | A+ | Natisni
Naslov:The A-like matrices for a Hypercubes
Avtorji:ID Miklavič, Štefko (Avtor)
ID Terwilliger, Paul (Avtor)
Datoteke:URL http://www.math.technion.ac.il/iic/ela/ela-articles/articles/vol22_pp796-809.pdf
 
Jezik:Angleški jezik
Vrsta gradiva:Delo ni kategorizirano
Tipologija:1.01 - Izvirni znanstveni članek
Organizacija:IAM - Inštitut Andrej Marušič
Ključne besede:A-like matrices, distance-regular graphs, Hypercubes
Leto izida:2011
Št. strani:str. 796-809
Številčenje:Vol. 22
PID:20.500.12556/RUP-844 Povezava se odpre v novem oknu
ISSN:1081-3810
UDK:512.645
COBISS.SI-ID:1024364628 Povezava se odpre v novem oknu
Datum objave v RUP:15.10.2013
Število ogledov:3598
Število prenosov:73
Metapodatki:XML RDF-CHPDL DC-XML DC-RDF
:
Kopiraj citat
  
Skupna ocena:(0 glasov)
Vaša ocena:Ocenjevanje je dovoljeno samo prijavljenim uporabnikom.
Objavi na:Bookmark and Share


Postavite miškin kazalec na naslov za izpis povzetka. Klik na naslov izpiše podrobnosti ali sproži prenos.

Komentarji

Dodaj komentar

Za komentiranje se morate prijaviti.

Komentarji (0)
0 - 0 / 0
 
Ni komentarjev!

Nazaj
Logotipi partnerjev Univerza v Mariboru Univerza v Ljubljani Univerza na Primorskem Univerza v Novi Gorici