Lupa

Izpis gradiva

A- | A+ | Natisni
Naslov:A note on commutativity of rings with additive mappings
Avtorji:Ali, Shakir (Avtor)
Fošner, Ajda (Avtor)
Khan, Mohammad Salahuddin (Avtor)
Datoteke:URL http://dx.doi.org/10.1016/j.ajmsc.2012.10.002
 
Jezik:Angleški jezik
Vrsta gradiva:Delo ni kategorizirano
Tipologija:1.01 - Izvirni znanstveni članek
Organizacija:IAM - Inštitut Andrej Marušič
Opis:V članku je obravnavana komutativnost kolobarjev v povezavi z aditivnimi preslikavami in komutatorji.
Ključne besede:matematika, aditivne preslikave, komutativnost, komutatorji
Leto izida:2013
Št. strani:str. 199-204
Številčenje:Vol. 19, iss. 2
ISSN:1319-5166
UDK:517.983
COBISS_ID:16661081 Povezava se odpre v novem oknu
Število ogledov:980
Število prenosov:51
Metapodatki:XML RDF-CHPDL DC-XML DC-RDF
Področja:Gradivo ni uvrščeno v področja.
:
  
Skupna ocena:(0 glasov)
Vaša ocena:Ocenjevanje je dovoljeno samo prijavljenim uporabnikom.
Objavi na:Bookmark and Share

Postavite miškin kazalec na naslov za izpis povzetka. Klik na naslov izpiše podrobnosti ali sproži prenos.

Sekundarni jezik

Jezik:Neznan jezik
Opis:We investigate commutativity of the ring ▫$R$▫ involving some additive mapping with necessary torsion restrictions on commutators. We give counter examples which show that the hypotheses of our theorems are not superfluous.
Ključne besede:mathematics, additive mapping, commutativity, commutator

Komentarji

Dodaj komentar

izpis_zaKomentiranje

Komentarji (0)
0 - 0 / 0
 
Ni komentarjev!

Nazaj
Logotipi partnerjev Univerza v Mariboru Univerza v Ljubljani Univerza na Primorskem Univerza v Novi Gorici