Lupa

Izpis gradiva

A- | A+ | Natisni
Naslov:Song, Seok-Zun; Kang, Kyung-Tae; Jun, Young-Bae: Rank-preserving operators of nonnegative integer matrices. (English). - [J] Commun. Korean Math. Soc. 20, No. 4, 671-683 (2005). [ISSN 1225-1763]
Avtorji:Kuzma, Bojan (Avtor)
Datoteke:URL http://www.zentralblatt-math.org/zmath/en/advanced/?q=an:1087.15004
 
Jezik:Angleški jezik
Vrsta gradiva:Delo ni kategorizirano
Tipologija:1.19 - Recenzija, prikaz knjige, kritika
Organizacija:IAM - Inštitut Andrej Marušič
Ključne besede:matematika, linearna algebra, ohranjevalec ranga
Leto izida:2006
Št. strani:Zbl 1087.15004
ISSN:1436-3429
UDK:512.643(049.3)
COBISS_ID:14202457 Povezava se odpre v novem oknu
Število ogledov:1028
Število prenosov:9
Metapodatki:XML RDF-CHPDL DC-XML DC-RDF
Področja:Gradivo ni uvrščeno v področja.
:
  
Skupna ocena:(0 glasov)
Vaša ocena:Ocenjevanje je dovoljeno samo prijavljenim uporabnikom.
Objavi na:Bookmark and Share

Postavite miškin kazalec na naslov za izpis povzetka. Klik na naslov izpiše podrobnosti ali sproži prenos.

Sekundarni jezik

Jezik:Neznan jezik
Ključne besede:mathematics, linear algebra, semidomain, (U, V)-operator, rank preserver, factor rank

Komentarji

Dodaj komentar

izpis_zaKomentiranje

Komentarji (0)
0 - 0 / 0
 
Ni komentarjev!

Nazaj
Logotipi partnerjev Univerza v Mariboru Univerza v Ljubljani Univerza na Primorskem Univerza v Novi Gorici