Lupa

Izpis gradiva

A- | A+ | Natisni
Naslov:Armandnejad, A.; Heydari, H.: Linear preserving gd-majorization functions from M [sub] {n,m} to M [sub] {n,k}. (English). - [J] Bull. Iran. Math. Soc. 37, No. 1, 215-224 (2011). ISSN 1017-060X
Avtorji:Kuzma, Bojan (Avtor)
Datoteke:URL http://www.zentralblatt-math.org/zmath/en/advanced/?q=an:1237.15021
 
Jezik:Angleški jezik
Vrsta gradiva:Delo ni kategorizirano
Tipologija:1.19 - Recenzija, prikaz knjige, kritika
Organizacija:IAM - Inštitut Andrej Marušič
Leto izida:2012
Št. strani:Zbl 1237.15021
ISSN:1436-3429
UDK:512.64(049.3)
COBISS_ID:16541017 Povezava se odpre v novem oknu
Število ogledov:1109
Število prenosov:10
Metapodatki:XML RDF-CHPDL DC-XML DC-RDF
Področja:Gradivo ni uvrščeno v področja.
:
  
Skupna ocena:(0 glasov)
Vaša ocena:Ocenjevanje je dovoljeno samo prijavljenim uporabnikom.
Objavi na:Bookmark and Share

Postavite miškin kazalec na naslov za izpis povzetka. Klik na naslov izpiše podrobnosti ali sproži prenos.

Komentarji

Dodaj komentar

izpis_zaKomentiranje

Komentarji (0)
0 - 0 / 0
 
Ni komentarjev!

Nazaj
Logotipi partnerjev Univerza v Mariboru Univerza v Ljubljani Univerza na Primorskem Univerza v Novi Gorici