Lupa

Izpis gradiva

A- | A+ | Natisni
Naslov:The plane-width of graphs
Avtorji:Kamiński, Marcin (Avtor)
Medvedev, Paul (Avtor)
Milanič, Martin (Avtor)
Datoteke:URL http://dx.doi.org/10.1002/jgt.20554
 
Jezik:Angleški jezik
Vrsta gradiva:Delo ni kategorizirano
Tipologija:1.01 - Izvirni znanstveni članek
Organizacija:IAM - Inštitut Andrej Marušič
Ključne besede:plane-width, realization of a graph, packing non-overlapping unit disks, chromatic number, circular chromatic number
Leto izida:2011
Št. strani:str. 229-245
Številčenje:Vol. 68, no. 3
ISSN:0364-9024
UDK:519.17
COBISS_ID:1024310356 Povezava se odpre v novem oknu
Število ogledov:1384
Število prenosov:37
Metapodatki:XML RDF-CHPDL DC-XML DC-RDF
Področja:Gradivo ni uvrščeno v področja.
:
  
Skupna ocena:(0 glasov)
Vaša ocena:Ocenjevanje je dovoljeno samo prijavljenim uporabnikom.
Objavi na:Bookmark and Share

Postavite miškin kazalec na naslov za izpis povzetka. Klik na naslov izpiše podrobnosti ali sproži prenos.

Komentarji

Dodaj komentar

izpis_zaKomentiranje

Komentarji (0)
0 - 0 / 0
 
Ni komentarjev!

Nazaj
Logotipi partnerjev Univerza v Mariboru Univerza v Ljubljani Univerza na Primorskem Univerza v Novi Gorici