Vaš brskalnik ne omogoča JavaScript!
JavaScript je nujen za pravilno delovanje teh spletnih strani. Omogočite JavaScript ali uporabite sodobnejši brskalnik.
ENG
Prijava
Iskanje
Brskanje
Oddaja dela
Statistika
RUP
FAMNIT - Fakulteta za matematiko, naravoslovje in informacijske tehnologije
FHŠ - Fakulteta za humanistične študije
FM - Fakulteta za management
FTŠ Turistica - Fakulteta za turistične študije - Turistica
FVZ - Fakulteta za vede o zdravju
IAM - Inštitut Andrej Marušič
PEF - Pedagoška fakulteta
UPR - Univerza na Primorskem
ZUP - Založba Univerze na Primorskem
COBISS
Univerza na Primorskem, Univerzitetna knjižnica - vsi oddelki
Prva stran
/
Izpis gradiva
Izpis gradiva
A-
|
A+
|
Natisni
Naslov:
On the generalized Hyers-Ulam stability of module left (m, n)-derivations
Avtorji:
ID
Fošner, Ajda
(Avtor)
Datoteke:
http://dx.doi.org/10.1007/s00010-012-0124-3
Jezik:
Angleški jezik
Vrsta gradiva:
Delo ni kategorizirano
Tipologija:
1.01 - Izvirni znanstveni članek
Organizacija:
IAM - Inštitut Andrej Marušič
Opis:
We study the generalized Hyers-Ulam stability of functional equations of module left
(
m
,
n
)
-derivations.
Ključne besede:
mathematics
,
algebra
,
generalized Hyers-Ulam stability
,
normed algebra
,
Banach left A-module
,
module left
(
m
,
n
)
-derivation
Leto izida:
2012
Št. strani:
str. 91-98
Številčenje:
Vol. 84, no. 1-2
PID:
20.500.12556/RUP-2462
ISSN:
0001-9054
UDK:
512.552
COBISS.SI-ID:
16247385
Datum objave v RUP:
15.10.2013
Število ogledov:
4397
Število prenosov:
134
Metapodatki:
Citiraj gradivo
Navadno besedilo
BibTeX
EndNote XML
EndNote/Refer
RIS
ABNT
ACM Ref
AMA
APA
Chicago 17th Author-Date
Harvard
IEEE
ISO 690
MLA
Vancouver
:
FOŠNER, Ajda, 2012, On the generalized Hyers-Ulam stability of module left (m, n)-derivations. [na spletu]. 2012. Vol. 84, no. 1–2, p. 91–98. [Dostopano 3 april 2025]. Pridobljeno s: http://dx.doi.org/10.1007/s00010-012-0124-3
Kopiraj citat
Skupna ocena:
0.5
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
(0 glasov)
Vaša ocena:
Ocenjevanje je dovoljeno samo
prijavljenim
uporabnikom.
Objavi na:
Podobna dela iz repozitorija:
Hyers-Ulam-Rassiasova stabilnost posplošenih modulskih levih (m,n)-odvajanj
Remarks on the stability of Lie homomorphisms
Hyers-Ulam-Rassias stabilnost (m,n)[sub]{([sigma], [tau])}-odvajanj na normalnih algebrah
Posplošena jordanska trojna ([alpha], [beta]) [sup] [ast]-odvajanja in sorodne preslikave
Prakolobarji in polprakolobarji s simetričnimi [alpha]-odvajanji
Podobna dela iz ostalih repozitorijev:
Functional identities and d-free sets
Approximate cubic Lie derivations
Jordan derivations revisited
Komatsu, Hiroaki; Nakajima, Atsushi: Generalized derivations of associative algebras. (English). - [J] Quaest. Math. 26, No.2, 213-235 (2003). [ISSN 1607-3606; ISSN 0379-9468]
Chang, Jui-Chi: On the identity h(x)=af(x)+g(x)b. (English). - [J] Taiwanese J. Math. 7, No.1, 103-113 (2003). [ISSN 1027-5487]
Postavite miškin kazalec na naslov za izpis povzetka. Klik na naslov izpiše podrobnosti ali sproži prenos.
Sekundarni jezik
Jezik:
Angleški jezik
Opis:
Članek obravnava stabilnost levih
(
m
,
n
)
-odvajanj.
Ključne besede:
matematika
,
algebra
,
posplošena Hyers-Ulam stabilnost
,
normirana algebra
,
Banachov levi A-modul
,
leva
(
m
,
n
)
-odvajanja
Komentarji
Dodaj komentar
Za komentiranje se morate
prijaviti
.
Komentarji (0)
0 - 0 / 0
Ni komentarjev!
Nazaj