Lupa

Izpis gradiva

A- | A+ | Natisni
Naslov:On the generalized Hyers-Ulam stability of module left (m, n)-derivations
Avtorji:Fošner, Ajda (Avtor)
Datoteke:URL http://dx.doi.org/10.1007/s00010-012-0124-3
 
Jezik:Angleški jezik
Vrsta gradiva:Delo ni kategorizirano
Tipologija:1.01 - Izvirni znanstveni članek
Organizacija:IAM - Inštitut Andrej Marušič
Opis:We study the generalized Hyers-Ulam stability of functional equations of module left ▫$(m, n)$▫-derivations.
Ključne besede:mathematics, algebra, generalized Hyers-Ulam stability, normed algebra, Banach left A-module, module left ▫$(m, n)$▫-derivation
Leto izida:2012
Št. strani:str. 91-98
Številčenje:Vol. 84, no. 1-2
ISSN:0001-9054
UDK:512.552
COBISS_ID:16247385 Povezava se odpre v novem oknu
Število ogledov:1798
Število prenosov:59
Metapodatki:XML RDF-CHPDL DC-XML DC-RDF
Področja:Gradivo ni uvrščeno v področja.
:
  
Skupna ocena:(0 glasov)
Vaša ocena:Ocenjevanje je dovoljeno samo prijavljenim uporabnikom.
Objavi na:Bookmark and Share

Postavite miškin kazalec na naslov za izpis povzetka. Klik na naslov izpiše podrobnosti ali sproži prenos.

Sekundarni jezik

Jezik:Angleški jezik
Opis:Članek obravnava stabilnost levih ▫$(m,n)$▫-odvajanj.
Ključne besede:matematika, algebra, posplošena Hyers-Ulam stabilnost, normirana algebra, Banachov levi A-modul, leva ▫$(m, n)$▫-odvajanja

Komentarji

Dodaj komentar

izpis_zaKomentiranje

Komentarji (0)
0 - 0 / 0
 
Ni komentarjev!

Nazaj
Logotipi partnerjev Univerza v Mariboru Univerza v Ljubljani Univerza na Primorskem Univerza v Novi Gorici