Lupa

Izpis gradiva

A- | A+ | Natisni
Naslov:Di, Qinghui; Du, Xuefeng; Hou, Jinchuan. - Adjacency preserving maps on the space of self-adjoint operators. (English). - [J] Chin. Ann. Math., Ser. B 26, No.2, 305-314 (2005). [ISSN 0252-9599; ISSN 1860-6261]
Avtorji:Kuzma, Bojan (Avtor)
Datoteke:URL http://www.zentralblatt-math.org/zmath/en/advanced/?q=an:1088.47029
 
Jezik:Angleški jezik
Vrsta gradiva:Delo ni kategorizirano
Tipologija:1.19 - Recenzija, prikaz knjige, kritika
Organizacija:IAM - Inštitut Andrej Marušič
Ključne besede:matematika, teorija operatorjev, sebi adjungirani operatorji, sosednost, nelinearne preslikave
Leto izida:2006
Št. strani:Zbl 1088.47029
ISSN:1436-3429
UDK:517.983(049.3)
COBISS_ID:14202713 Povezava se odpre v novem oknu
Število ogledov:867
Število prenosov:13
Metapodatki:XML RDF-CHPDL DC-XML DC-RDF
Področja:Gradivo ni uvrščeno v področja.
:
  
Skupna ocena:(0 glasov)
Vaša ocena:Ocenjevanje je dovoljeno samo prijavljenim uporabnikom.
Objavi na:Bookmark and Share

Postavite miškin kazalec na naslov za izpis povzetka. Klik na naslov izpiše podrobnosti ali sproži prenos.

Sekundarni jezik

Jezik:Neznan jezik
Ključne besede:mathematics, operator theory, self-adjoint operators, adjacency, non-linear maps

Komentarji

Dodaj komentar

izpis_zaKomentiranje

Komentarji (0)
0 - 0 / 0
 
Ni komentarjev!

Nazaj
Logotipi partnerjev Univerza v Mariboru Univerza v Ljubljani Univerza na Primorskem Univerza v Novi Gorici