Lupa

Izpis gradiva

A- | A+ | Natisni
Naslov:Hamiltonicity of vertex-transitive graphs of order 4p
Avtorji:Kutnar, Klavdija (Avtor)
Marušič, Dragan (Avtor)
Datoteke:URL http://dx.doi.org/10.1016/j.ejc.2007.02.002
 
Jezik:Angleški jezik
Vrsta gradiva:Delo ni kategorizirano
Tipologija:1.01 - Izvirni znanstveni članek
Organizacija:IAM - Inštitut Andrej Marušič
Opis:It is shown that every connected vertex-transitive graph of order ▫$4p$▫, where ▫$p$▫ is a prime, is hamiltonian with the exception of the Coxeter graph which is known to possess a Hamilton path.
Ključne besede:graph theory, vertex-transitive graphs, Hamilton cycle, automorphism group
Leto izida:2008
Št. strani:str. 423-438
Številčenje:Vol. 29, iss. 2
ISSN:0195-6698
UDK:519.17
COBISS_ID:2513111 Povezava se odpre v novem oknu
Število ogledov:1519
Število prenosov:17
Metapodatki:XML RDF-CHPDL DC-XML DC-RDF
Področja:Gradivo ni uvrščeno v področja.
:
  
Skupna ocena:(0 glasov)
Vaša ocena:Ocenjevanje je dovoljeno samo prijavljenim uporabnikom.
Objavi na:Bookmark and Share

Postavite miškin kazalec na naslov za izpis povzetka. Klik na naslov izpiše podrobnosti ali sproži prenos.

Sekundarni jezik

Jezik:Angleški jezik
Ključne besede:teorija grafov, tranzitivni grafi, Hamiltonov cikel, grupa avtomorfizmov

Komentarji

Dodaj komentar

izpis_zaKomentiranje

Komentarji (0)
0 - 0 / 0
 
Ni komentarjev!

Nazaj
Logotipi partnerjev Univerza v Mariboru Univerza v Ljubljani Univerza na Primorskem Univerza v Novi Gorici