Lupa

Izpis gradiva

A- | A+ | Natisni
Naslov:Lim, M.H.: Additive mappings between Hermitian matrix spaces preserving rank not exceeding one. (English). - [J] Linear Algebra Appl. 408, 259-267 (2005). [ISSN 0024-3795]
Avtorji:Kuzma, Bojan (Avtor)
Datoteke:URL http://www.zentralblatt-math.org/zmath/en/advanced/?q=an:1079.15003
 
Jezik:Angleški jezik
Vrsta gradiva:Delo ni kategorizirano
Tipologija:1.19 - Recenzija, prikaz knjige, kritika
Organizacija:IAM - Inštitut Andrej Marušič
Ključne besede:matematika, linearna algebra, aditivna preslikava, hermitska matrika, ohranjevalec, rang
Leto izida:2006
Št. strani:Zbl 1079.15003
ISSN:1436-3429
UDK:512.643(049.3)
COBISS_ID:14200921 Povezava se odpre v novem oknu
Število ogledov:852
Število prenosov:11
Metapodatki:XML RDF-CHPDL DC-XML DC-RDF
Področja:Gradivo ni uvrščeno v področja.
:
  
Skupna ocena:(0 glasov)
Vaša ocena:Ocenjevanje je dovoljeno samo prijavljenim uporabnikom.
Objavi na:Bookmark and Share

Postavite miškin kazalec na naslov za izpis povzetka. Klik na naslov izpiše podrobnosti ali sproži prenos.

Sekundarni jezik

Jezik:Neznan jezik
Ključne besede:mathematics, linear algebra, rank-one nonincreasing mapping, additive mapping, Hermitian matrix, preserver, rank

Komentarji

Dodaj komentar

izpis_zaKomentiranje

Komentarji (0)
0 - 0 / 0
 
Ni komentarjev!

Nazaj
Logotipi partnerjev Univerza v Mariboru Univerza v Ljubljani Univerza na Primorskem Univerza v Novi Gorici