Lupa

Izpis gradiva

A- | A+ | Natisni
Naslov:On vertex-stabilizers of bipartite dual polar graphs
Avtorji:Miklavič, Štefko (Avtor)
Datoteke:URL http://amc.imfm.si/index.php/amc/article/viewFile/116/94
 
Jezik:Angleški jezik
Vrsta gradiva:Delo ni kategorizirano
Tipologija:1.01 - Izvirni znanstveni članek
Organizacija:IAM - Inštitut Andrej Marušič
Opis:Let ▫$X,Y$▫ denote vertices of a bipartite dual polar graph, and let ▫$G_X$▫ and ▫$G_Y$▫ denote the stabilizers of ▫$X$▫ and ▫$Y$▫ in the full automorphism group of this graph. In this paper, a description of the orbits of ▫$G_X \cap G_Y$▫ in the cases when the distance between ▫$X$▫ and ▫$Y$▫ is 1 or 2, is given.
Ključne besede:dual polar graphs, automorphism group, quadratic form, isotropic subspace
Leto izida:2010
Št. strani:str. 49-58
Številčenje:Vol. 3, no. 1
ISSN:1855-3966
UDK:519.1
COBISS_ID:1024223828 Povezava se odpre v novem oknu
Število ogledov:1378
Število prenosov:57
Metapodatki:XML RDF-CHPDL DC-XML DC-RDF
Področja:Gradivo ni uvrščeno v področja.
:
  
Skupna ocena:(0 glasov)
Vaša ocena:Ocenjevanje je dovoljeno samo prijavljenim uporabnikom.
Objavi na:Bookmark and Share

Postavite miškin kazalec na naslov za izpis povzetka. Klik na naslov izpiše podrobnosti ali sproži prenos.

Komentarji

Dodaj komentar

izpis_zaKomentiranje

Komentarji (0)
0 - 0 / 0
 
Ni komentarjev!

Nazaj
Logotipi partnerjev Univerza v Mariboru Univerza v Ljubljani Univerza na Primorskem Univerza v Novi Gorici