Lupa

Izpis gradiva Pomoč

A- | A+ | Natisni
Naslov:A note on finite non-solvable groups with few non-cyclic subgroups
Avtorji:ID Shi, Jiangtao (Avtor)
ID Zhang, Cui (Avtor)
Datoteke:URL http://www.sajm.com.nu/sajm2011_1_1_6shi.pdf
 
Jezik:Angleški jezik
Vrsta gradiva:Delo ni kategorizirano
Tipologija:1.01 - Izvirni znanstveni članek
Organizacija:IAM - Inštitut Andrej Marušič
Ključne besede:finite group, non-cyclic subgroup, non-solvable group
Leto izida:2011
Št. strani:str. 34-38
Številčenje:Vol. 1, no. 1
PID:20.500.12556/RUP-3730 Povezava se odpre v novem oknu
ISSN:2251-1512
UDK:519.17
COBISS.SI-ID:1024465748 Povezava se odpre v novem oknu
Datum objave v RUP:15.10.2013
Število ogledov:2878
Število prenosov:44
Metapodatki:XML RDF-CHPDL DC-XML DC-RDF
:
Kopiraj citat
  
Skupna ocena:(0 glasov)
Vaša ocena:Ocenjevanje je dovoljeno samo prijavljenim uporabnikom.
Objavi na:Bookmark and Share


Postavite miškin kazalec na naslov za izpis povzetka. Klik na naslov izpiše podrobnosti ali sproži prenos.

Komentarji

Dodaj komentar

Za komentiranje se morate prijaviti.

Komentarji (0)
0 - 0 / 0
 
Ni komentarjev!

Nazaj
Logotipi partnerjev Univerza v Mariboru Univerza v Ljubljani Univerza na Primorskem Univerza v Novi Gorici