Lupa

Izpis gradiva

A- | A+ | Natisni
Naslov:Zhang, Xian: Linear preservers of rank-sum-maximum, rank, rank-subtractivity, and rank-sum-minimum on symmetric matrices. (English). - [J] Linear Multilinear Algebra 53, No. 3, 153-165 (2005). [ISSN 0308-1087; ISSN 1563-5139]
Avtorji:Kuzma, Bojan (Avtor)
Datoteke:URL http://www.zentralblatt-math.org/zmath/en/advanced/?q=an:1076.15006
 
Jezik:Angleški jezik
Vrsta gradiva:Delo ni kategorizirano
Tipologija:1.19 - Recenzija, prikaz knjige, kritika
Organizacija:IAM - Inštitut Andrej Marušič
Ključne besede:matematika, linearna algebra, rang, linearni ohranjevalec, simetrične matrike
Leto izida:2006
Št. strani:Zbl 1076.15006
ISSN:1436-3429
UDK:512.643(049.3)
COBISS_ID:14200153 Povezava se odpre v novem oknu
Število ogledov:1634
Število prenosov:14
Metapodatki:XML RDF-CHPDL DC-XML DC-RDF
Področja:Gradivo ni uvrščeno v področja.
:
  
Skupna ocena:(0 glasov)
Vaša ocena:Ocenjevanje je dovoljeno samo prijavljenim uporabnikom.
Objavi na:Bookmark and Share

Postavite miškin kazalec na naslov za izpis povzetka. Klik na naslov izpiše podrobnosti ali sproži prenos.

Sekundarni jezik

Jezik:Neznan jezik
Ključne besede:mathematics, linear algebra, field, rank-additivity, rank-sum-maximum, rank-sum-minimum, rank, rank-subtractivity, linear preserver, matrix pair, symmetric matrices

Komentarji

Dodaj komentar

izpis_zaKomentiranje

Komentarji (0)
0 - 0 / 0
 
Ni komentarjev!

Nazaj
Logotipi partnerjev Univerza v Mariboru Univerza v Ljubljani Univerza na Primorskem Univerza v Novi Gorici