Lupa

Izpis gradiva

A- | A+ | Natisni
Naslov:Beasley, Leroy B.; Guterman, Alexander E.; Jun, Young-Bae; Song, Seok-Zun: Linear preservers of extremes of rank inequalities over semirings: Row and column ranks. (English). - [J] Linear Algebra Appl. 413, No. 2-3, 495-509 (2006). [ISSN 0024-3795]
Avtorji:Kuzma, Bojan (Avtor)
Datoteke:URL http://www.zentralblatt-math.org/zmath/en/advanced/?q=an:1089.15002
 
Jezik:Angleški jezik
Vrsta gradiva:Delo ni kategorizirano
Tipologija:1.19 - Recenzija, prikaz knjige, kritika
Organizacija:IAM - Inštitut Andrej Marušič
Ključne besede:matematika, linearna algebra, lnearni ohranjevalci, polkolobar
Leto izida:2006
Št. strani:Zbl 1089.15002
ISSN:1436-3429
UDK:512.643(049.3)
COBISS_ID:14204249 Povezava se odpre v novem oknu
Število ogledov:1052
Število prenosov:11
Metapodatki:XML RDF-CHPDL DC-XML DC-RDF
Področja:Gradivo ni uvrščeno v področja.
:
  
Skupna ocena:(0 glasov)
Vaša ocena:Ocenjevanje je dovoljeno samo prijavljenim uporabnikom.
Objavi na:Bookmark and Share

Postavite miškin kazalec na naslov za izpis povzetka. Klik na naslov izpiše podrobnosti ali sproži prenos.

Sekundarni jezik

Jezik:Neznan jezik
Ključne besede:mathematics, linear algebra, rank inequality, linear preserver, row rank, column rank, semiring

Komentarji

Dodaj komentar

izpis_zaKomentiranje

Komentarji (0)
0 - 0 / 0
 
Ni komentarjev!

Nazaj
Logotipi partnerjev Univerza v Mariboru Univerza v Ljubljani Univerza na Primorskem Univerza v Novi Gorici