Lupa

Izpis gradiva

A- | A+ | Natisni
Naslov:Song, Seok-Zun; Oh, Jin-Young: Commuting pair preservers of matrices. (English). - [J] Kyungpook Math. J. 47, No. 2, 277-281 (2007). [ISSN 1225-6951]
Avtorji:Kuzma, Bojan (Avtor)
Datoteke:URL http://www.zentralblatt-math.org/zmath/en/advanced/?q=an:05257573
 
Jezik:Angleški jezik
Vrsta gradiva:Delo ni kategorizirano
Tipologija:1.19 - Recenzija, prikaz knjige, kritika
Organizacija:IAM - Inštitut Andrej Marušič
Leto izida:2008
Št. strani:Zbl pre05257573
ISSN:1436-3429
UDK:512.643(049.3)
COBISS_ID:14877273 Povezava se odpre v novem oknu
Število ogledov:1018
Število prenosov:7
Metapodatki:XML RDF-CHPDL DC-XML DC-RDF
Področja:Gradivo ni uvrščeno v področja.
:
  
Skupna ocena:(0 glasov)
Vaša ocena:Ocenjevanje je dovoljeno samo prijavljenim uporabnikom.
Objavi na:Bookmark and Share

Postavite miškin kazalec na naslov za izpis povzetka. Klik na naslov izpiše podrobnosti ali sproži prenos.

Komentarji

Dodaj komentar

izpis_zaKomentiranje

Komentarji (0)
0 - 0 / 0
 
Ni komentarjev!

Nazaj
Logotipi partnerjev Univerza v Mariboru Univerza v Ljubljani Univerza na Primorskem Univerza v Novi Gorici