Lupa

Izpis gradiva

A- | A+ | Natisni
Naslov:Lim, Ming-Huat; Tan, Sin-Chee: Bijective linear maps on semimodules spanned by Boolean matrices of fixed rank. (English). - [J] Linear Algebra Appl. 433, No. 7, 1365-1373 (2010). ISSN 0024-3795
Avtorji:Kuzma, Bojan (Avtor)
Datoteke:URL http://www.zentralblatt-math.org/zmath/en/advanced/?q=an:1203.15017
 
Jezik:Angleški jezik
Vrsta gradiva:Delo ni kategorizirano
Tipologija:1.19 - Recenzija, prikaz knjige, kritika
Organizacija:IAM - Inštitut Andrej Marušič
Leto izida:2011
Št. strani:Zbl 1203.15017
ISSN:1436-3429
UDK:512.64(049.3)
COBISS_ID:16232793 Povezava se odpre v novem oknu
Število ogledov:1031
Število prenosov:21
Metapodatki:XML RDF-CHPDL DC-XML DC-RDF
Področja:Gradivo ni uvrščeno v področja.
:
  
Skupna ocena:(0 glasov)
Vaša ocena:Ocenjevanje je dovoljeno samo prijavljenim uporabnikom.
Objavi na:Bookmark and Share

Postavite miškin kazalec na naslov za izpis povzetka. Klik na naslov izpiše podrobnosti ali sproži prenos.

Komentarji

Dodaj komentar

izpis_zaKomentiranje

Komentarji (0)
0 - 0 / 0
 
Ni komentarjev!

Nazaj
Logotipi partnerjev Univerza v Mariboru Univerza v Ljubljani Univerza na Primorskem Univerza v Novi Gorici