Lupa

Izpis gradiva

A- | A+ | Natisni
Naslov:You, Hong; Liu, Shaowu: Linear operators preserving symplectic group over a field consisting of at least four elements. (English). - [J] Northeast. Math. J. 22, No. 2, 219-232 (2006). [ISSN 1000-1778]
Avtorji:Kuzma, Bojan (Avtor)
Datoteke:URL http://www.zentralblatt-math.org/zmath/en/advanced/?q=an:1104.15003
 
Jezik:Angleški jezik
Vrsta gradiva:Delo ni kategorizirano
Tipologija:1.19 - Recenzija, prikaz knjige, kritika
Organizacija:IAM - Inštitut Andrej Marušič
Ključne besede:matematika, linearna algebra, linearne transformacije, linearni ohranjevalci
Leto izida:2006
Št. strani:Zbl 1104.15003
ISSN:1436-3429
UDK:512.643(049.3)
COBISS_ID:14202969 Povezava se odpre v novem oknu
Število ogledov:891
Število prenosov:13
Metapodatki:XML RDF-CHPDL DC-XML DC-RDF
Področja:Gradivo ni uvrščeno v področja.
:
  
Skupna ocena:(0 glasov)
Vaša ocena:Ocenjevanje je dovoljeno samo prijavljenim uporabnikom.
Objavi na:Bookmark and Share

Postavite miškin kazalec na naslov za izpis povzetka. Klik na naslov izpiše podrobnosti ali sproži prenos.

Sekundarni jezik

Jezik:Neznan jezik
Ključne besede:mathematics, linear algebra, linear preserver, symplectic group, symplectic matrix

Komentarji

Dodaj komentar

izpis_zaKomentiranje

Komentarji (0)
0 - 0 / 0
 
Ni komentarjev!

Nazaj
Logotipi partnerjev Univerza v Mariboru Univerza v Ljubljani Univerza na Primorskem Univerza v Novi Gorici