Lupa

Izpis gradiva

A- | A+ | Natisni
Naslov:On maximal distances in a commuting graph
Avtorji:Kuzma, Bojan (Avtor)
Oblak, Polona (Avtor)
Dolinar, Gregor (Avtor)
Datoteke:URL http://www.math.technion.ac.il/iic/ela/ela-articles/articles/vol23_pp243-256.pdf
 
Jezik:Angleški jezik
Vrsta gradiva:Delo ni kategorizirano
Tipologija:1.01 - Izvirni znanstveni članek
Organizacija:IAM - Inštitut Andrej Marušič
Opis:It is shown that matrices over algebraically closed fields that are farthest apart in the commuting graph must be non-derogatory. Rank-one matrices and diagonalizable matrices are also characterized in terms of the commuting graph.
Ključne besede:matematika, linearna algebra, teorija grafov, komutirajoči grafi, matrična algebra, algebraično zaprt obseg, centralizator, razdalja v grafih, mathematics, linear algebra, graph theory, commuting graph, matrix algebra, algebraically closed field, centralizer, distance in graphs
Leto izida:2012
Št. strani:str. 243-256
Številčenje:Vol. 23
ISSN:1081-3810
UDK:512.64
COBISS_ID:16313689 Povezava se odpre v novem oknu
Število ogledov:649
Število prenosov:72
Metapodatki:XML RDF-CHPDL DC-XML DC-RDF
Področja:Gradivo ni uvrščeno v področja.
:
  
Skupna ocena:(0 glasov)
Vaša ocena:Ocenjevanje je dovoljeno samo prijavljenim uporabnikom.
Objavi na:Bookmark and Share

Postavite miškin kazalec na naslov za izpis povzetka. Klik na naslov izpiše podrobnosti ali sproži prenos.

Sekundarni jezik

Jezik:Angleški jezik
Naslov:O maksimalni razdalji v komutirajočem grafu

Komentarji

Dodaj komentar

izpis_zaKomentiranje

Komentarji (0)
0 - 0 / 0
 
Ni komentarjev!

Nazaj
Logotipi partnerjev Univerza v Mariboru Univerza v Ljubljani Univerza na Primorskem Univerza v Novi Gorici