Lupa

Izpis gradiva

A- | A+ | Natisni
Naslov:The full automorphism group of Cayley graphs of ${mathbb Z}_ptimes{mathbbZ}_{p^2}$
Avtorji:Dobson, Edward (Avtor)
Datoteke:URL http://www.combinatorics.org/ojs/index.php/eljc/article/view/v19i1p59/pdf
 
Jezik:Angleški jezik
Vrsta gradiva:Delo ni kategorizirano
Tipologija:1.01 - Izvirni znanstveni članek
Organizacija:IAM - Inštitut Andrej Marušič
Ključne besede:Cayley graph, abelian group, automorphism group
Leto izida:2012
Št. strani:P59 (17 str.)
Številčenje:Vol. 19, no. 1
ISSN:1077-8926
UDK:519.17
COBISS_ID:1024415828 Povezava se odpre v novem oknu
Število ogledov:1692
Število prenosov:30
Metapodatki:XML RDF-CHPDL DC-XML DC-RDF
Področja:Gradivo ni uvrščeno v področja.
:
  
Skupna ocena:(0 glasov)
Vaša ocena:Ocenjevanje je dovoljeno samo prijavljenim uporabnikom.
Objavi na:Bookmark and Share

Postavite miškin kazalec na naslov za izpis povzetka. Klik na naslov izpiše podrobnosti ali sproži prenos.

Komentarji

Dodaj komentar

izpis_zaKomentiranje

Komentarji (0)
0 - 0 / 0
 
Ni komentarjev!

Nazaj
Logotipi partnerjev Univerza v Mariboru Univerza v Ljubljani Univerza na Primorskem Univerza v Novi Gorici