Lupa

Izpis gradiva

A- | A+ | Natisni
Naslov:Zhang, Xian: Inverse-preserving linear maps between spaces of matrices over fields. (English). - [J] Acta Math. Sin., Engl. Ser. 22, No. 3, 873-878 (2006). [ISSN 1439-8516; ISSN 1439-7617]
Avtorji:Kuzma, Bojan (Avtor)
Datoteke:URL http://www.zentralblatt-math.org/zmath/en/advanced/?q=an:1105.15004
 
Jezik:Angleški jezik
Vrsta gradiva:Delo ni kategorizirano
Tipologija:1.19 - Recenzija, prikaz knjige, kritika
Organizacija:IAM - Inštitut Andrej Marušič
Ključne besede:matematika, linearna algebra, linearne transformacije, linearni ohranjevalci, prostori matrik
Leto izida:2006
Št. strani:Zbl 1105.15004
ISSN:1436-3429
UDK:512.643(049.3)
COBISS_ID:14203225 Povezava se odpre v novem oknu
Število ogledov:1079
Število prenosov:8
Metapodatki:XML RDF-CHPDL DC-XML DC-RDF
Področja:Gradivo ni uvrščeno v področja.
:
  
Skupna ocena:(0 glasov)
Vaša ocena:Ocenjevanje je dovoljeno samo prijavljenim uporabnikom.
Objavi na:Bookmark and Share

Postavite miškin kazalec na naslov za izpis povzetka. Klik na naslov izpiše podrobnosti ali sproži prenos.

Sekundarni jezik

Jezik:Neznan jezik
Ključne besede:mathematics, linear algebra, field, inverse-preserving linear map, space of full matrices, space of symmetric matrices

Komentarji

Dodaj komentar

izpis_zaKomentiranje

Komentarji (0)
0 - 0 / 0
 
Ni komentarjev!

Nazaj
Logotipi partnerjev Univerza v Mariboru Univerza v Ljubljani Univerza na Primorskem Univerza v Novi Gorici