Lupa

Izpis gradiva Pomoč

A- | A+ | Natisni
Naslov:Treewidth versus clique number. I. graph classes with a forbidden structure
Avtorji:ID Dallard, Clément Jean (Avtor)
ID Milanič, Martin (Avtor)
ID Štorgel, Kenny (Avtor)
Datoteke:URL https://epubs.siam.org/doi/10.1137/20M1352119
 
Jezik:Angleški jezik
Vrsta gradiva:Neznano
Tipologija:1.01 - Izvirni znanstveni članek
Organizacija:IAM - Inštitut Andrej Marušič
Ključne besede:graph class, treewidth, clique number
Leto izida:2021
Št. strani:str. 2618-2646
Številčenje:Vol. 35, no. 4
PID:20.500.12556/RUP-17280 Povezava se odpre v novem oknu
UDK:519.17
ISSN pri članku:0895-4801
DOI:10.1137/20M1352119 Povezava se odpre v novem oknu
COBISS.SI-ID:83816963 Povezava se odpre v novem oknu
Datum objave v RUP:09.11.2021
Število ogledov:905
Število prenosov:24
Metapodatki:XML RDF-CHPDL DC-XML DC-RDF
:
Kopiraj citat
  
Skupna ocena:(0 glasov)
Vaša ocena:Ocenjevanje je dovoljeno samo prijavljenim uporabnikom.
Objavi na:Bookmark and Share


Postavite miškin kazalec na naslov za izpis povzetka. Klik na naslov izpiše podrobnosti ali sproži prenos.

Gradivo je del revije

Naslov:SIAM journal on discrete mathematics
Skrajšan naslov:SIAM j. discrete math.
Založnik:SIAM
ISSN:0895-4801
COBISS.SI-ID:26388736 Povezava se odpre v novem oknu

Sekundarni jezik

Jezik:Angleški jezik
Ključne besede:razred grafov, drevesna širina, klično število


Komentarji

Dodaj komentar

Za komentiranje se morate prijaviti.

Komentarji (0)
0 - 0 / 0
 
Ni komentarjev!

Nazaj
Logotipi partnerjev Univerza v Mariboru Univerza v Ljubljani Univerza na Primorskem Univerza v Novi Gorici