Lupa

Izpis gradiva Pomoč

A- | A+ | Natisni
Naslov:Special issue of discrete mathematics on Hamiltonicity problem for vertex-transitive (Cayley) graphs
Avtorji:ID Marušič, Dragan (Avtor)
Datoteke:URL http://dx.doi.org/10.1016/j.disc.2009.02.021
 
Jezik:Angleški jezik
Vrsta gradiva:Delo ni kategorizirano
Tipologija:1.20 - Predgovor, uvodnik, spremna beseda
Organizacija:IAM - Inštitut Andrej Marušič
Ključne besede:Hamilton cycle, Hamilton path, Vetrex-transitive graph, Cayley graph
Leto izida:2009
Št. strani:str. 5425
Številčenje:Vol. 309, Issue 17
PID:20.500.12556/RUP-3734 Povezava se odpre v novem oknu
ISSN:0012-365X
UDK:519.17
COBISS.SI-ID:1024082772 Povezava se odpre v novem oknu
Datum objave v RUP:15.10.2013
Število ogledov:3221
Število prenosov:43
Metapodatki:XML RDF-CHPDL DC-XML DC-RDF
:
Kopiraj citat
  
Skupna ocena:(0 glasov)
Vaša ocena:Ocenjevanje je dovoljeno samo prijavljenim uporabnikom.
Objavi na:Bookmark and Share


Postavite miškin kazalec na naslov za izpis povzetka. Klik na naslov izpiše podrobnosti ali sproži prenos.

Komentarji

Dodaj komentar

Za komentiranje se morate prijaviti.

Komentarji (0)
0 - 0 / 0
 
Ni komentarjev!

Nazaj
Logotipi partnerjev Univerza v Mariboru Univerza v Ljubljani Univerza na Primorskem Univerza v Novi Gorici