Lupa

Izpis gradiva

A- | A+ | Natisni
Naslov:Bang, Sejeong: Diameter bounds for geometric distance-regular graphs. (English summary). - Discrete Math. 341 (2018), no. 1, 253-260 (electronic)
Avtorji:Penjić, Safet (Avtor)
Datoteke:URL http://www.ams.org/mathscinet
 
Jezik:Angleški jezik
Vrsta gradiva:Neznano
Tipologija:1.19 - Recenzija, prikaz knjige, kritika
Organizacija:IAM - Inštitut Andrej Marušič
Leto izida:2018
Št. strani:MR3713406
UDK:519.17
ISSN pri članku:Y505-9674
COBISS_ID:1540228036 Povezava se odpre v novem oknu
Število ogledov:259
Število prenosov:4
Metapodatki:XML RDF-CHPDL DC-XML DC-RDF
Področja:Gradivo ni uvrščeno v področja.
:
  
Skupna ocena:(0 glasov)
Vaša ocena:Ocenjevanje je dovoljeno samo prijavljenim uporabnikom.
Objavi na:Bookmark and Share

Postavite miškin kazalec na naslov za izpis povzetka. Klik na naslov izpiše podrobnosti ali sproži prenos.

Gradivo je del revije

Naslov:MathSciNet
Založnik:American Mathematical Society
ISSN:2167-5163
COBISS.SI-ID:50093825 Povezava se odpre v novem oknu

Komentarji

Dodaj komentar

izpis_zaKomentiranje

Komentarji (0)
0 - 0 / 0
 
Ni komentarjev!

Nazaj
Logotipi partnerjev Univerza v Mariboru Univerza v Ljubljani Univerza na Primorskem Univerza v Novi Gorici