Natisni
Lupa

Izpis gradiva

A- | A+ | Natisni
Naslov:Hamilton paths in vertex-transitive graphs of order 10p
Avtorji:Kutnar, Klavdija (Avtor)
Marušič, Dragan (Avtor)
Zhang, Cui (Avtor)
Datoteke:URL http://dx.doi.org/10.1016/j.ejc.2012.01.005
 
Jezik:Angleški jezik
Vrsta gradiva:Delo ni kategorizirano
Tipologija:1.01 - Izvirni znanstveni članek
Organizacija:IAM - Inštitut Andrej Marušič
Opis:It is shown that every connected vertex-transitive graph of order ▫$10p$▫, ▫$p \ne 7$▫ a prime, which is not isomorphic to a quasiprimitive graph arising from the action of PSL▫$(2,k)$▫ on cosets of ▫$\mathbb{Z}_k \times \mathbb{Z}_{(k-1)/10}$▫, contains a Hamilton path.
Ključne besede:graph, vertex-transitive, Hamilton cycle, Hamilton path, automorphism group
Leto izida:2012
Št. strani:str. 1043-1077
Številčenje:Vol. 33, iss. 6
ISSN:0195-6698
UDK:519.17
COBISS_ID:1024409428 Povezava se odpre v novem oknu
Število ogledov:1667
Število prenosov:11
Metapodatki:XML RDF-CHPDL DC-XML DC-RDF
Področja:Gradivo ni uvrščeno v področja.
:
  
Skupna ocena:(0 glasov)
Vaša ocena:Ocenjevanje je dovoljeno samo prijavljenim uporabnikom.
Objavi na:Bookmark and Share

Postavite miškin kazalec na naslov za izpis povzetka. Klik na naslov izpiše podrobnosti ali sproži prenos.

Komentarji

Dodaj komentar

izpis_zaKomentiranje

Komentarji (0)
0 - 0 / 0
 
Ni komentarjev!

Nazaj
Logotipi partnerjev Univerza v Mariboru Univerza v Ljubljani Univerza na Primorskem Univerza v Novi Gorici