Processing math: 100%
Vaš brskalnik ne omogoča JavaScript!
JavaScript je nujen za pravilno delovanje teh spletnih strani. Omogočite JavaScript ali uporabite sodobnejši brskalnik.
ENG
Prijava
Iskanje
Brskanje
Oddaja dela
Statistika
RUP
FAMNIT - Fakulteta za matematiko, naravoslovje in informacijske tehnologije
FHŠ - Fakulteta za humanistične študije
FM - Fakulteta za management
FTŠ Turistica - Fakulteta za turistične študije - Turistica
FVZ - Fakulteta za vede o zdravju
IAM - Inštitut Andrej Marušič
PEF - Pedagoška fakulteta
UPR - Univerza na Primorskem
ZUP - Založba Univerze na Primorskem
COBISS
Univerza na Primorskem, Univerzitetna knjižnica - vsi oddelki
Prva stran
/
Izpis gradiva
Izpis gradiva
A-
|
A+
|
Natisni
Naslov:
The Hyers-Ulam-Rassias stability of (m,n)[sub]{([sigma], [tau])}-derivations on normed algebras
Avtorji:
ID
Fošner, Ajda
(Avtor)
Datoteke:
http://dx.doi.org/10.1155/2012/347478
Jezik:
Angleški jezik
Vrsta gradiva:
Delo ni kategorizirano
Tipologija:
1.01 - Izvirni znanstveni članek
Organizacija:
IAM - Inštitut Andrej Marušič
Opis:
We study the Hyers-Ulam-Rassias stability of
(
m
,
n
)
(
σ
,
τ
)
-derivations on normed algebras.
Ključne besede:
Hyers-Ulam-Rassias stability
,
normed algebra
,
(
m
,
n
)
(
σ
,
τ
)
-derivation
Leto izida:
2012
Št. strani:
art. 347478 (11 str.)
Številčenje:
Vol. 2012
PID:
20.500.12556/RUP-581
ISSN:
1085-3375
UDK:
517.965
COBISS.SI-ID:
16351321
Datum objave v RUP:
15.10.2013
Število ogledov:
3877
Število prenosov:
39
Metapodatki:
Citiraj gradivo
Navadno besedilo
BibTeX
EndNote XML
EndNote/Refer
RIS
ABNT
ACM Ref
AMA
APA
Chicago 17th Author-Date
Harvard
IEEE
ISO 690
MLA
Vancouver
:
FOŠNER, Ajda, 2012, The Hyers-Ulam-Rassias stability of (m,n)[sub]{([sigma], [tau])}-derivations on normed algebras. [na spletu]. 2012. Vol. 2012. [Dostopano 13 april 2025]. Pridobljeno s: http://dx.doi.org/10.1155/2012/347478
Kopiraj citat
Skupna ocena:
0.5
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
(0 glasov)
Vaša ocena:
Ocenjevanje je dovoljeno samo
prijavljenim
uporabnikom.
Objavi na:
Podobna dela iz repozitorija:
Hyers-Ulam-Rassiasova stabilnost posplošenih modulskih levih (m,n)-odvajanj
On the generalized Hyers-Ulam stability of module left (m, n)-derivations
Armandnejad, A.; Heydari, H.: Linear preserving gd-majorization functions from M [sub] {n,m} to M [sub] {n,k}. (English). - [J] Bull. Iran. Math. Soc. 37, No. 1, 215-224 (2011). ISSN 1017-060X
Jordanska [tau]-odvajanja na lokalno matričnih kolobarjih
Prakolobarji in polprakolobarji s simetričnimi [alpha]-odvajanji
Podobna dela iz ostalih repozitorijev:
Lee, Tsiu-Kwen(RC-NTAI): Posner's theorem for [sigma,\tau]-derivations and [sigma]-centralizing maps. (English summary). - Houston J. Math. 30 (2004), no. 2, 309--320 (electronic)
Approximate cubic Lie derivations
Jordan derivations revisited
Characterizing homomorphisms, derivations and multipliers in rings with idempotents
Functional identities and d-free sets
Postavite miškin kazalec na naslov za izpis povzetka. Klik na naslov izpiše podrobnosti ali sproži prenos.
Sekundarni jezik
Jezik:
Slovenski jezik
Opis:
V članku obravnavamo Hyers-Ulam-Rassias stabilnost
(
m
,
n
)
(
σ
,
τ
)
-odvajanj na normalnih algebrah.
Ključne besede:
Hyers-Ulam-Rassiasova stabilnost
,
normalna algebra
,
(
m
,
n
)
(
σ
,
τ
)
-odvajanje
Komentarji
Dodaj komentar
Za komentiranje se morate
prijaviti
.
Komentarji (0)
0 - 0 / 0
Ni komentarjev!
Nazaj